Временски предупредувања: West Makedonia Прикажи RSS верзија.

важи од: 24.05.2019 10:00 CET До 24.05.2019 19:00 CET
Невреме со молњи  Ниво на приправност: Жолто 
english:
Local thunderstorms

Ελληνικά:
Σποραδικές καταιγίδες 

Прикажи:  
  

Назад кон Европа:


Назад кон Грција:


повеќе информации:

Смени јазик:  | BG | BS | CZ | DA | DE | EE | EN | ES | ES | ES | FI | FR | GR | HE | HR | HU | IS | IT | LT | LV | ME | MK | MT | NL | NO | PL | PT | RO | RS | SE | SK | SL | VA